Parafia Matki Bożej
Częstochowskiej w Kole

ul. bł. ks. J. Popiełuszki 3

62-600 Koło

tel: 518 014 812
e-mail: kancelaria@pmbckolo.pl

Ogłoszenia parafialne


Znajdujesz się w zakładce strony parafialnej "ogłoszenia", jeśli chcesz wiedzieć więcej kliknij w inną zakładkę, które masz w pasku u góry, np. aktualności, intencje, itd.

 


 

29 NIEDZIELA ZWYKŁA

17 października 2021r.

 

 
 

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w poniedziałek święto św. Łukasza Ewangelisty, w środę wspomnienie św. Jana Kantego; w piątek wspomnienie św. Jana Pawła II.

 

2. Zapraszamy do modlitwy różańcowej przed Najświętszym Sakramentem: od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, w niedziele o godz. 16:15. Dziś dodatkowo różaniec za Ojczyznę o godz. 15:00. Dzieci z rodzicami w sposób szczególny zapraszamy we wtorki i czwartki, a młodzież w piątki.

 

3. W kancelarii parafialnej można zamawiać całoroczne oraz tygodniowe wypominki. Kartki do wypisywania imion zmarłych na wypominki są pod chórem na stoliku. Wypisane kartki przynosimy do kancelarii parafialnej. Pamiętamy, że pięknym świadectwem pamięci są zapalane znicze, kwiaty, ale tym, co może prawdziwie pomóc zmarłym jest nasza modlitwa. „O tych, których kochaliśmy za życia, nie zapominajmy też po śmierci” (św. Ambroży).

 

4. Dziękujemy za ofiary składane dziś na tacę, które przeznaczamy na cele misyjne, a także za każdy dar serca składany na potrzeby naszego kościoła. Tematykę misji przybliża nam dziś ks. Piotr Baran (orionista), który razem z s. Anuncjatą kilka miesięcy temu był na misji w Kenii.  Wychodząc z kościoła, możemy złożyć do puszek ofiarę, która będzie przeznaczona na konkretny cel: wybudowanie domu mieszkalnego w Laare (Kenia).

 

5. Za tydzień po Mszy św. o 12:00 kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania.

 

6. Zachęcamy do nabywania i lektury nowego numeru tygodnika katolickiego „Idziemy”. W zakrystii można kupić różańce, „Kalendarz Rolników” oraz kalendarze ścienne na rok 2022. 

 

7. W ostatnim czasie do wieczności odeszli: Bolesław Sobczak i Jacek Tomalak. Rodzinom składamy wyrazy współczucia, a zmarłych polecamy Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

8. Niech nam wszystkim Bóg błogosławi. Szczęść Boże!
rolex replika zegarki repliki
Copyright by Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Kole (c) 2015 - 2021
Strona stworzona przez F&A MEDIA KOŁO
Repliki zegarków zegarki repliki