Parafia Matki Bożej
Częstochowskiej w Kole

ul. bł. ks. J. Popiełuszki 3

62-600 Koło

tel: 518 014 812
e-mail: kancelaria@pmbckolo.pl

Ogłoszenia parafialne


Znajdujesz się w zakładce strony parafialnej "ogłoszenia", jeśli chcesz wiedzieć więcej kliknij w inną zakładkę, które masz w pasku u góry, np. aktualności, intencje, itd.

 

 

29 NIEDZIELA ZWYKŁA


18 PAŹDZIERNIKA 2020 ROKU

 

 

 1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: we wtorek wspomnienie św. Jana Kantego; w czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II.
   
 2. Zapraszamy do modlitwy różańcowej przed Najświętszym Sakramentem: od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, w niedziele o godz. 16:15. Dzieci z rodzicami w sposób szczególny zapraszamy we wtorki i czwartki, a młodzież w piątki.
   
 3. W godzinach otwarcia kancelarii parafialnej można zamawiać wypominki całoroczne oraz tygodniowe. Od listopada rozpoczynamy już nowe wypominki. Pamiętamy, że pięknym świadectwem pamięci są zapalane znicze, kwiaty, ale tym, co może prawdziwie pomóc zmarłym jest nasza modlitwa. „O tych, których kochaliśmy za życia nie zapominajmy też po śmierci” (św. Ambroży)
   
 4. W następną niedzielę o 10:30 Komunia rocznicowa klas V Szkoły Podstawowej nr 5, które przygotowuje p. Katarzyna Maciaszek. Spowiedź w sobotę o godz. 9:00.
   
 5. Dziękujemy za ofiary składane dziś na tacę, które przeznaczamy na cele misyjne, a także za każdy dar serca składany na potrzeby naszego kościoła.
   
 6. Zastanawiamy się wszyscy jak się skutecznie chronić przed wirusem? Odpowiedź specjalistów znajdziemy w najnowszym tygodniku Idziemy. Do nabycia są także ostatnie kalendarze rolników.
   
 7. W ostatnim czasie powrócili do domu Ojca: Jan Sutor, Jadwiga Straszewska. Rodzinom składamy wyrazy współczucia, a zmarłych polecamy Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
   
 8. Upraszajmy Bożego błogosławieństwa przez wstawiennictwo Matki Bożej Częstochowskiej dla zaangażowanych w służbę zdrowia, z racji przypadającego dziś wspomnienia św. Łukasza, patrona służby zdrowia. Szczęść Boże!rolex replika zegarki repliki
Copyright by Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Kole (c) 2015 - 2020
Strona stworzona przez F&A MEDIA KOŁO
Repliki zegarków zegarki repliki podróbki zegarków