Parafia Matki Bożej
Częstochowskiej w Kole

ul. bł. ks. J. Popiełuszki 3

62-600 Koło

tel: 518 014 812
e-mail: kancelaria@pmbckolo.pl

Ogłoszenia parafialne


Znajdujesz się w zakładce strony parafialnej "ogłoszenia", jeśli chcesz wiedzieć więcej kliknij w inną zakładkę, które masz w pasku u góry, np. aktualności, intencje, itd.

 


 

3 NIEDZIELA ZWYKŁA

24 stycznia 2021 roku

 

 1. W liturgii Kościoła: w poniedziałek święto Nawrócenia św. Pawła; we wtorek wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa; w czwartek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.
   
 2. Począwszy od niedzieli 24 stycznia pragniemy zaprosić do kościoła na spotkania kolędowe mieszkańców poszczególnych domów i mieszkań naszej parafii (grafik znajduje się w tablicach ogłoszeniowych i parafialnej stronie internetowej - kliknij). Odbywać się one będą podczas Mszy św., kiedy to będziemy zawierzać naszych parafian opiece Matki Bożej Częstochowskiej i wypraszać błogosławieństwa Bożego.

  Dopełnieniem spotkania w kościele będzie wspólna modlitwa rodziny po przyjściu do domu według specjalnego formularza (rozdawanego przy tej okazji) i pokropienie domu wodą święconą.

  W związku z tym prosimy, aby przynieść do kościoła wodę lub naczynie na nią, która zostanie pobłogosławiona, by następnie móc pokropić nią swoje mieszkanie lub dom. Pobłogosławiona woda będzie również dostępna w świątyni.

  Złożona z tej okazji ofiara kolędowa w zaadresowanej kopercie będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Za każdy dar serca składamy podziękowanie - „Bóg zapłać”!

   
 3. W tygodniku Idziemy ciekawy artykuł m.in. o św. Józefie, a także „Dlaczego także w Polsce przybywa ludzi formalnie odchodzących od Kościoła i jakie to ma konsekwencje dla samych apostatów?”
   
 4. W imieniu poszkodowanych w Chorwacji przez trzęsienie ziemi wyrażamy wdzięczność za każdy dar solidarności składany do puszek ustawionych przy wejściach do kościoła.
   
 5. W ostatnim czasie powrócił do domu Ojca: Józef Sochacki. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a zmarłego polecamy Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
   
 6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.rolex replika zegarki repliki
Copyright by Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Kole (c) 2015 - 2021
Strona stworzona przez F&A MEDIA KOŁO
Repliki zegarków zegarki repliki podróbki zegarków