Parafia Matki Bożej
Częstochowskiej w Kole

ul. bł. ks. J. Popiełuszki 3

62-600 Koło

tel: 518 014 812
e-mail: kancelaria@pmbckolo.pl

Ogłoszenia parafialne


 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

3 NIEDZIELA ZWYKŁA


26 STYCZNIA 2020 ROKU

 

 

W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy: we wtorek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu; w piątek wspomnienie św. Jana Bosko.

 

Katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych tych dzieci, które w lutym dostąpią łaski sakramentu chrztu świętego - dziś po Mszy świętej o godz. 1700.

 

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Msza święta wynagradzająca za zniewagi i obelgi raniące Niepokalane Serce NMP o godz. 900, po której nastąpi nabożeństwo. Wyjazd na nocną pielgrzymkę z Konina do Lichenia o godz. 2230.

 

W przyszłą niedzielę, 2 lutego, będziemy obchodzili święto Ofiarowania Pańskiego, w naszej polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Tego dnia przynieśmy świece zwane gromnicami. Zostaną one pobłogosławione, aby przez cały rok, a zwłaszcza w chwilach trwogi i cierpienia, przypominały nam o Jezusie – Światłości Narodów, który nieustannie oświeca drogi naszego życia. Poświęcenie świec dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św., na Mszy św. o godz. 10:30.

 

Zachęcamy do nabywania i lektury tygodnika katolickiego „Idziemy” w cenie 5 zł.

 

Wizyta kolędowa w tym tygodniu. (Plan kolędy na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej parafii w zakładce aktualności!)

 

W ostatnim czasie powróciła do domu Ojca: Andrzej Bezkowski i Anna Ziółkowska. Rodzinom składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a zmarłych polecamy Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

Rozpoczęły się ferie zimowe. Z tej racji życzymy regenerującego siły wypoczynku, a także pogłębiania swojej wiary i błogosławieństwa Bożego, którego teraz udzielam. Szczęść Boże.
rolex replika zegarki repliki
Copyright by Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Kole (c) 2015 - 2020
Strona stworzona przez F&A MEDIA KOŁO