Parafia Matki Bożej
Częstochowskiej w Kole

ul. bł. ks. J. Popiełuszki 3

62-600 Koło

tel: 518 014 812
e-mail: kancelaria@pmbckolo.pl

Ogłoszenia parafialne


Znajdujesz się w zakładce strony parafialnej "ogłoszenia", jeśli chcesz wiedzieć więcej kliknij w inną zakładkę, które masz w pasku u góry, np. aktualności, intencje, itd.

 


 

25 NIEDZIELA ZWYKŁA

19 września 2021r.

 

 
 

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w poniedziałek wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy męczeństwa, we wtorek święto św. Mateusza Apostola i Ewangelisty; w czwartek wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny.

 

2. Dziś po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie dla rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii św. Natomiast po Mszy św. o godz. 12:00 próba kandydatów do sakramentu bierzmowania.  

 

3. We wtorek, 21 września, o godz. 18:00 w naszej parafii będziemy przeżywać uroczystość przyjęcia sakramentu bierzmowania przez 51 kandydatów. Uroczystej liturgii Mszy świętej przewodniczyć będzie ksiądz biskup Krzysztof Wętkowski – Pasterz naszej Diecezji. 

 

4. W najbliższy wtorek kancelaria parafialna będzie nieczynna. Zapraszamy w inne dni. 

 

5. W piątek o godz. 18:00 Msza św. i adoracja z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Zapraszamy szczególnie tych, którzy borykają się z różnymi problemami, a także tych, którzy modlą się za swoich bliskich. 

 

6. Zachęcamy do nabywania i lektury nowego numeru tygodnika katolickiego „Idziemy”. W zakrystii można kupić „Kalendarz Rolników” oraz kalendarze ścienne na rok 2022.

 

7. W ostatnim czasie odeszli do wieczności: Mariusz Wojewoda i Stanisław Tralewski. Rodzinom składamy wyrazy współczucia, a zmarłych polecamy Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

8. W kolejnym tygodniu nauki i pracy w realizacji naszego życiowego powołania niech nam pomaga Boże błogosławieństwo. Szczęść Boże!
rolex replika zegarki repliki
Copyright by Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Kole (c) 2015 - 2021
Strona stworzona przez F&A MEDIA KOŁO
Repliki zegarków zegarki repliki