Parafia Matki Bożej
Częstochowskiej w Kole

ul. bł. ks. J. Popiełuszki 3

62-600 Koło

tel: 518 014 812
e-mail: kancelaria@pmbckolo.pl

Ogłoszenia


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

22 kwietnia 2018 roku

 

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek uroczystość świętego Wojciecha, biskupa i męczennika oraz Patrona Polski; w środę święto świętego Marka, ewangelisty.

 

2. Od poniedziałku do czwartku po Mszach świętych popołudniowych będą odbywały się próby liturgiczne przed przyjęciem sakramentu bierzmowania. Kandydaci zostali już zapoznani z harmonogramem spotkań, które są obowiązkowe.

 

3. Trwają w naszej parafii rekolekcje ewangelizacyjne. Wszystkich pragnących wziąć udział tych rekolekcjach serdecznie zapraszamy w najbliższą środę do naszego kościoła na godz. 1900. Spotkania odbywają się tylko w środy i są adresowane do każdej grupy wiekowej.

 

4. W piątek o godz. 1900  Msza święta z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.

 

5. Za tydzień w niedzielę, po Mszy świętej o godz. 1700, katecheza przedchrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych tych dzieci, które w miesiącu maju dostąpią łaski sakramentu chrztu świętego.

 

6. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary indywidualne złożone w minionym tygodniu.

 

7. Zachęcamy do lektury tygodnika katolickiego „Idziemy”, a w nim jak zawsze wiele ciekawych artykułów m.in. Spotkanie z Benedyktem XVI – Jaki prywatnie jest papież Ratzinger?; Czy dziś warto być księdzem? plusy i minusy kapłaństwa w dzisiejszym świecie; Wierni Jego prawdzie czy Kościół zmienia doktrynę w sprawie sakramentów pokuty, Eucharystii i małżeństwa?; porada prawna: o dniach ustawowo wolnych od pracy.

 

8. Jezus jest bramą prowadzącą do zbawienia. Życzymy wszystkim parafianom i gościom, aby Pan - nasz Dobry Pasterz, błogosławił wszystkim przez posługę kapłanów. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i polecamy opiece Matki Bożej Częstochowskiej. Szczęść Boże.
rolex replika zegarki repliki
Copyright by Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Kole (c) 2015, repliki zegarków wszelkie prawa zastrzeżone!
Strona stworzona przez F&A MEDIA KOŁO