Parafia Matki Bożej
Częstochowskiej w Kole

ul. bł. ks. J. Popiełuszki 3

62-600 Koło

tel: 63 272 47 28
e-mail: kancelaria@pmbckolo.pl

Ogłoszenia


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

16.07.2017r.

 

1. W rozpoczynającym się tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywali:w czwartek: wspomnienie błogosławionego Czesława; w sobotę: święto świętej Marii Magdaleny

   

2. Podczas wakacji kancelaria parafialna jest czynna w innych godzinach, niż zwykle. Prosimy zapoznać się z tymi zmianami ( tablica ogłoszeń w przedsionku kościoła).

 

3. W dniach od 23 do 30 lipca 2017 roku będziemy obchodzili 18 Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem: „Niesiemy Dobrą Nowinę drogami świata”. Z tej okazji organizowana jest także akcja św. Krzysztof – jest to apel, z którym MIVA Polska zwraca się do Kierowców i Użytkowników pojazdów mechanicznych. Polega on na tym, aby kierowcy jeździli ostrożnie i bezpiecznie, a w duchu wdzięczności Bogu za bezpieczne podróże złożyli 1 grosz za 1 kilometr jazdy bez wypadku i przeznaczyli go na środki transportu dla misjonarzy. My również będziemy mogli włączyć się w to dzieło. Za tydzień w niedzielę 23 lipca, po każdej Mszy Świętej nastąpi coroczne poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców, a ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na wyżej wymieniony cel. 

 

4. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca powróciła świętej pamięci: Halina Górska. Najbliższej rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a zmarłą polećmy Miłosierdziu Bożemu:  Wieczny odpoczynek ….

 

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, tygodnika „Idziemy”.

 

6. Drogim naszym Parafianom i miłym Gościom życzymy dużo radości oraz sił w nowo rozpoczętym tygodniu. Udającym się na wakacyjny odpoczynek życzymy bezpiecznej podróży. A Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i w modlitwie prosimy o Boże błogosławieństwo. Szczęść Boże!
Copyright by Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Kole (c) 2015, wszelkie prawa zastrzeżone!
Strona stworzona przez F&A MEDIA KOŁO