Parafia Matki Bożej
Częstochowskiej w Kole

ul. bł. ks. J. Popiełuszki 3

62-600 Koło

tel: 518 014 812
e-mail: kancelaria@pmbckolo.pl

Imieniny i pożegnanie


W niedzielę 27 czerwca podczas Mszy św. mieliśmy dwie szczególne okazje do modlitwy. Pierwsza, to dzień imienin Księdza Dziekana Władysława Waszaka, który od 7 lat pełni posługę proboszcza w naszej Parafii. Druga okazja do dziękczynienia eucharystycznego, to pożegnanie Ks. Przemysława Kłosowskiego, który od 1 lipca przechodzi do parafii NSJ w Sieradzu. 


Msza św. o godz. 10.30 tego dnia, była koncelebrowana przez Ks. Władysława i Ks. Przemysława w intencji dostojnego Jubilata i za Parafian. Liczne zgromadzone delegacje różnych wspólnot, środowisk, złożyły życzenia po Mszy św. Księdzu Proboszczowi, a także podziękowanie za posługę wikariusza w parafii Ks. Przemkowi. Wyjątkowo wzruszające były słowa dzieci, nad którymi opiekę duszpasterską pełnił przez 3 lata Ks. Wikariusz. Na koniec skierował do wszystkich słowo podziękowania, w którym powiedział m.in. tak: 

Moje serce, moja miłość pozostanie tutaj. I nie mam wpływu na to, że chciałbym tu pozostać na zawsze. Dziękuję Ci Matko Boża Królowo Polski, Matko moja wspaniała, że prowadzisz mnie przez swoje Niepokalane Serce do Serca Jezusowego. 

 

ZDJĘCIA
Copyright by Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Kole (c) 2015 - 2021
Strona stworzona przez F&A MEDIA KOŁO
Repliki zegarków zegarki repliki
orologi replica