Parafia Matki Bożej
Częstochowskiej w Kole

ul. bł. ks. J. Popiełuszki 3

62-600 Koło

tel: 518 014 812
e-mail: kancelaria@pmbckolo.pl

Rekolekcje wielkopostne


Uroczystością Św. Józefa rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne, które wygłosiło nam dwóch księży. Dla dorosłych ks. kan. Aleksander Rybczyński – Dziekan Dekanatu Kościeleckiego, a dla dzieci ks. Przemysław Kłosowski. Ojcowie rekolekcjoniści skupili uwagę wiernych szczególnie na postaci św. Józefa – Męża Maryi i Opiekuna Jezusa. Ten wybitny Święty Patron Kościoła Powszechnego zaskakuje ciągle swoją świeżością kultu i bliskością każdej rodzinie.


Św. Józef jest nadzieją chorych, dlatego też licznie zgromadzeni cierpiący mogli dotknąć i spojrzeć bardzo blisko w oczy Jezusa, który przechodził pośród wiernych w Najświętszym Sakramencie w sobotę o 11:30. Wierzymy, że uzdrawiał z taką samą mocą, jak 2000 lat temu.

 

Dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. pamiętną chwilą było poświęcenie książeczek do modlitwy, które otrzymały od Księdza Proboszcza. Grupa s. Anuncjaty w sobotę o godz. 16.00, a grupa s. Cyryli podczas Mszy św. niedzielnej o 10:30.

 

Niech słowo zasiane podczas rekolekcji kiełkuje i wyrasta w sercach wiernych przygotowując ich do Świąt Zmartwychwstania.

 

 

GALERIA ZDJĘĆ
Copyright by Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Kole (c) 2015 - 2021
Strona stworzona przez F&A MEDIA KOŁO
Repliki zegarków zegarki repliki
orologi replica