Parafia Matki Bożej
Częstochowskiej w Kole

ul. bł. ks. J. Popiełuszki 3

62-600 Koło

tel: 518 014 812
e-mail: kancelaria@pmbckolo.pl

Duchowa adopcja kleryka


Zapraszamy do podjęcia duchowej adopcji jednego z kleryków naszego włocławskiego seminarium przez okres adwentu 2020r. (29 lisopada - 24 grudnia).


Zapraszamy do podjęcia duchowej adopcji jednego z kleryków naszego włocławskiego seminarium. Powołań jest coraz mniej. Dlatego warto się modlić, aby nam nie zabrakło kapłana do sprawowania sakramentów świętych. Duchowa adopcja będzie trwała przez okres adwentu (29 listopada - 24 grudnia 2020r.). Należy przez ten czas odmawiać dowolną modlitwę w intencji konkretnego kleryka, ofiarowywać swoje cierpienia albo wyrzeczenia.

 

Osoba, która chce wziąć udział w tej miesięcznej akcji wystarczy aby zgłosiła się do zakrystii, albo napisała maila na kancelaria@pmbckolo.pl . Każdy otrzyma wówczas wylosowane imię konkretnego kleryka z krótką modlitwą. Serdecznie zachęcamy!

 

By wziąć w niej udział, wystarczy wysłać e-mail na adres kancelaria@pmbckolo.pl, podając w jego treści słowo ADOPCJA, swoje imię i nazwisko oraz parafię. W odpowiedzi zwrotnej wyślemy dane kleryka oraz modlitwę do codziennego odmawiania:
Copyright by Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Kole (c) 2015 - 2021
Strona stworzona przez F&A MEDIA KOŁO
Repliki zegarków zegarki repliki
orologi replica