Parafia Matki Bożej
Częstochowskiej w Kole

ul. bł. ks. J. Popiełuszki 3

62-600 Koło

tel: 518 014 812
e-mail: kancelaria@pmbckolo.pl

Interaktywna Msza św.


Niedzielna suma parafialna była dziś dedykowana w sposób szczególny dla dzieci, które mogły wziąć aktywny udział w interaktywnej homilii. 


Niedzielna suma parafialna była dziś dedykowana w sposób szczególny dla dzieci, które mogły wziąć aktywny udział w interaktywnej homilii. Dzieci w swoich domach uczestniczyły poprzez codzienną transmisję Eucharystii z naszego kościoła poprzez Telewizję Kablową SM w Kole, kanał na YouTube oraz Radio 90.00. Wspólnie śpiewaliśmy, tańczyliśmy i łączyliśmy się telefonicznie. Dziękujemy Rodzicom, Dzieciom za wspólną modlitwę, za każdy telefon (nawet za te kilkadziesiąt, które nie zdołaliśmy odebrać) i za wspólne uwielbienie Pana Jezusa.

 

Tego dnia ogłosiliśmy również na prośbę rodziców nowy prawdopodobny termin I Komunii św., który został wybrany przez nich samych.  Warto dodać, że data może jeszcze ulec zmianie ze względu na trwającą epidemię i zakazy. Grupa s. Cyryli 23 sierpnia br. i grupa s. Anuncjaty 30 sierpnia br.

 

Zachęcamy do galerii zdjęć, w której kilka nadesłanych fotek ze wspólnej modlitwy, a także prace, które dzieci wykonują w ramach nauczania lekcji religii.

 

 

ZDJĘCIA

 

 

 

 
Copyright by Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Kole (c) 2015 - 2021
Strona stworzona przez F&A MEDIA KOŁO
Repliki zegarków zegarki repliki
orologi replica