Parafia Matki Bożej
Częstochowskiej w Kole

ul. bł. ks. J. Popiełuszki 3

62-600 Koło

tel: 518 014 812
e-mail: kancelaria@pmbckolo.pl

Kapłani z Siostrami szturmują Niebo


Każdego wieczoru łączą się z nami w wielkiej modlitwie różańcowej Siostry Orionistki posługujące w naszej Parafii, a dziś nawet przyszła nam z odsieczą cała polska prowincja z Domem Prowincjalnym Sióstr Orionistek w Zalesiu. 


                Każdego wieczoru łączą się z nami w wielkiej modlitwie różańcowej Siostry Orionistki posługujące w naszej Parafii, a dziś nawet przyszły nam z odsieczą Siostry Orionistki z Domu Prowincjalnego Sióstr Orionistek w Zalesiu. Modlą się one również o godz. 20:30 za cały świat, Polskę, a szczególnie za naszą Parafię. 

 

                Dzisiejszego wieczoru połączyliśmy się telefonicznie z naszymi Siostrami, które prowadziły rozważania do tajemnic wraz ze swoim założycielem św. Alojzym Orione. Warto wspomnieć, że z powodu koronawirusa zmarło już 5 sióstr Orionistek we Włoszech.

 

                Modliliśmy się o siłę, zbawienie i pocieszenie.

 

Prosimy o Jezu, uwolnij nas od chorób i strachu, ulecz naszych chorych, pociesz ich rodziny, daj mądrość rządzącym, energię i siłę lekarzom, pielęgniarkom i wolontariuszom, życie wieczne zmarłym. Nie opuszczaj nas w chwili próby, ale uwolnij nas od wszelkiego zła.

 

Zapraszamy do przesyłania swoich zdjęć, w jaki sposób łączycie się z nami na modlitwie. Umieścimy je na stronie.

Adres mail: kancelaria@pmbckolo.pl

 

 

ZDJĘCIA
Copyright by Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Kole (c) 2015 - 2021
Strona stworzona przez F&A MEDIA KOŁO
Repliki zegarków zegarki repliki
orologi replica