Parafia Matki Bożej
Częstochowskiej w Kole

ul. bł. ks. J. Popiełuszki 3

62-600 Koło

tel: 518 014 812
e-mail: kancelaria@pmbckolo.pl

Zakończenie rekolekcji adwentowych


W niedzielę zakończyliśmy rekolekcje adwentowe, które trwały w dniach od 13 do 15 grudnia 2019r. Naszemu modlitwenemu skupieniu przewdnczył ks. Łukasz Dzikiewicz, który przez trzy kolejne dni głosił nauki nt. rodziny, małżeństwa, dzieci, spowiedzi, relacji z Kościołem.


W programie rekolekcji wielkim zainteresowaniem cieszyły się Msze św. roratnie z udziałem dzieci, podczas których było wiele śpiewu, a także wspólne zdjęcie do żłóbka. W sobotę o 11:30 przybyło do naszej świątyni wiele starszych i chorych osób, które po spowiedzi, podczas Mszy św. przyjęły sakrament namaszczenia chorych.

 

Odwiedziny chorych przed świętami będą miały miejsce w czwartek 19 grudnia od godz. 9:00. Chorych zgłaszamy w zakrystii po Mszy św.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy księdzu Łukaszowi  za trud podjęcia rekolekcji w naszej parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego przebiegu rekolekcji: księżom spowiednikom, siostrom katechetkom, pracownikom kościelnym, scholii, szafarzom, ministrantom, a także paniom, które przygotowywały posiłki dla kapłanów.

 

 

ZDJĘCIA

 

 

Ks. Łukasz Dzikiewicz urodził się 16 X 1986 r. w Koninie. Pochodzi z parafii pw Miłosierdzia Bożego w Koninie. Święcenia kapłańskie przyjął 12 VI 2011 r. w Bazylice Katedralnej we Włocławku z rąk J.E. Ks. Biskupa Wiesława Meringa. Posługę kapłańską w parafii katedralnej rozpoczął 31 VIII 2019 r.
Copyright by Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Kole (c) 2015 - 2021
Strona stworzona przez F&A MEDIA KOŁO
Repliki zegarków zegarki repliki
orologi replica