Parafia Matki Bożej
Częstochowskiej w Kole

ul. bł. ks. J. Popiełuszki 3

62-600 Koło

tel: 518 014 812
e-mail: kancelaria@pmbckolo.pl

Wrześniowa procesja fatimska 2019


Podczas przedostatniego nabożeństwa fatimskiego w naszej parafii modliliśmy się o przebudzenie narodu polskiego z marazmu bezbożności i odcięcia się od korzeni chrześcijańskich, a także o jedność i pokój w naszej Ojczyźnie.


 

 

Jak każdego 13 dnia miesiąca od maja do października wyszliśmy z murów świątyni, by zamanifestować naszą wiarę, a także publicznie wynagradzać za zniewagi i obelgi raniące Niepokalane Serce Maryi. Naszej wspólnocie liturgicznej przewodniczył ks. kan. Władysław Waszak, a homilię wygłosił ks. Przemek, w której m.in. mówił tak:

 

 

 

Niepokalane Serce Maryi jest ratunkiem dla świata. W Niepokalanym Sercu Maryi i w nabożeństwie pierwszych sobót kryją się obfite łaski, które możemy wyprosić za pośrednictwem Matki Bożej Fatimskiej. Dla Niepokalanego Serca Maryi wszystko jest możliwe. Tam, gdzie wzywa się to Serce, tam dzieją się nawrócenia, cuda, uzdrowienia fizyczne i duchowe.

 

Dziękujemy za zapewnienie bezpieczeństwa podczas procesji Komencie Powiatowej Policji w Kole. Zwramamy się również z prośbą do wszystkich uczestników, aby zaopatrzyć się w październiku w lampion lub świecę dla uczczenia Maryi - Matki Wschodzącego Słońca, Jezusa Chrystusa. 

 

Zdjęcia
Copyright by Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Kole (c) 2015 - 2021
Strona stworzona przez F&A MEDIA KOŁO
Repliki zegarków zegarki repliki
orologi replica